Možnosti dopravy:

 1. DPD 
 2. Zásilkovna
 3. Česká pošta
 4. Osobní odběr
 5. Doprava Slovensko

POŠTOVNÉ již od 59,- Kč.

Na požádání přemotám přadýnka do klubíček. Svůj požadavek prosím napište do poznámky před odesláním objednávky. Tato služba není zpoplatněna a je poskytována zdarma.

Objednávky je možné zaslat i doporučeným psaním prostřednictvím České Pošty, tímto způsobem jde zaslat maximálně 3ks přadýnek, nicméně kvůli rozměrům není možné požadovat přemotání přadýnek do klubíček.

 

CENÍK

 1. Česká pošta – Balík Do ruky – 99,- Kč
 2. DPD– 99,- Kč
 3. Zásilkovna – 59,- Kč
 4. SLOVENSKO – pobočka sítě Zásielkovňa SK – 89,- Kč 
 5. SLOVENSKO – kurýrní služba – Balík do 1kg – 139,- Kč 
 6. SLOVENSKO – Slovenská pošta – Balík do 1kg – 139,- Kč 

Při objednávce nad 2000,- Kč po ČR doprava ZDARMA

Při objednávce nad 3000,- Kč po SR doprava ZDARMA – (doručení na pobočku ZÁSIELKOVNY.SK)

DPD

PPL většinou doručuje zásilky druhý den po podání (není garantováno). O zásilce budete informování emailem a následně i sms s dvouhodinovým časovým oknem s termínem doručení.

ČESKÁ POŠTA

Doporučené psaní a Balíky do ruky Česká pošta doručuje většinou následující den po odeslání.

ZÁSILKOVNA

Objednávku si můžete vyzvednout na vybrané pobočce sítě Zásilkovna.cz – do sítě se zapojují nejrůznější prodejny po ČR. O uložení balíčku jste informování prostřednictvím SMS a emailu a můžete si jej vyzvednout v otevírací době prodejny. Nezapomeňte do poznámky napsat, na kterou pobočku chcete balíček zaslat. Ideálně i identifikátor pobočky, aby nedošlo k záměně. Balíčky podáváme na pobočce v Brandýse většinou až v pozdních odpoledních hodinách, kdy už byl uskutečněn svoz zásilek pro tuto pobočku, proto počítejte s tím, že balíček bude připraven k vyzvednutí až třetí den.

Doručení SLOVENSKO

Využívám služeb Zásilkovny a následně je Vám balík doručen kurýrní službou nebo Slovenskou poštou dle zvolené varianty.

V případě doručení na Vámi vybranou pobočku sítě ZÁSIELKOVŇA SK, si balík budete moci vyzvednout, jakmile Vám bude doručena informace o jeho uložení na dané pobočce.

OSOBNÍ ODBĚR

OSOBNÍ ODBĚR  – na adrese Sudovo Hlavno 197, Praha – východ,  je zdarma.

Možnosti platby:

 • Platba převodem na účet -platí pro všechny druhy dopravy. Není účtován žádný poplatek. Ušetříte si tak čas i peníze za dobírku. Po zpracování objednávky Vám budou na email zaslány platební údaje. Po připsání peněz na náš účet zboží odesíláme na Vaši adresu. Bez poplatku i pro platby v EUR.
 • PayPal – platba je na účet převedena okamžitě.

U objednávek, které splní podmínky pro doručení ZDARMA, je vyžadována platba předem.

O stavu Vaší objednávky Vás budeme průběžně informovat prostřednictvím emailu. Dopředu tak budete vědět, kdy můžete očekávat doručení Vaší zásilky.

 

objednavky@lovespunning.cz

+420 601 56 36 16

 

  Upozornění pro zákazníky:

Při převzetí zásilky od přepravní společnosti si obsah balíku ihned zkontrolujte – ještě před podpisem dopravci. Klidně řidiče zdržte, rozbalte balík třeba na parkovišti. Jestliže bude obsah zásilky poškozený, je nutné tuto skutečnost zapsat hned s řidičem, na pozdější reklamace přepravní společnost nereaguje. Děkujeme

 

NEBEZPEČÍ ŠKODY NA ZBOŽÍ: Nebezpečí škody na zboží přechází na kupujícího v době, kdy převezme zboží od prodávajícího, resp. od dopravce.
PROHLÍDKA ZBOŽÍ: Kupující je povinen prohlédnout zboží při vynaložení odborné péče, podle možnosti co nejdříve po přechodu nebezpečí škody na zboží. Jestliže kupující zboží neprohlédne, nebo nezařídí, aby bylo prohlédnuto v době přechodu nebezpečí škody na zboží, nemůže uplatnit nároky z vad zjistitelných při této prohlídce. Týž den, kdy kupující zjistil vady zboží, je povinen podat písemnou zprávu prodávajícímu.