U příležitosti publikování nového návodu od MariePetry, který vznikl i za mého skromného přispění, jsme se s Marií domluvily, že vyhlásíme první společný KAL a budeme plést právě tento šátek, který je konstruován jako asymetrický trojúhelník s dlouhými cípy a použitá technika jak jinak než briošky. 🙂

Všechny účastnice našeho KALu budou zařazeny do závěrečného slosování, kde budeme losovat z každé kategorie jednu výherkyni (výherce ;)).

Kategorie budou dvě a to: 

  1. Šátky, které jste upletly z přízí LOVEPUNning – výherkyně získá zdarma přadénko 100% merina dle vlastního výběru zdarma.
  2. Šátky, které jste upletly z přízí zbytku světa (Malabrigo, HHF, Drops….) – výherkyně získá zdarma návod dle vlastního výběru z portfolia Marie

Návod je k dispozici v české, ale i anglické verzi, takže zúčastnit se může opravdu každý. 🙂 Abychom tomu daly nějakou formu a řád, tak ukončení KALu bude oficiálně 30.6.2019.

Fotky z průběžného pletení můžete zveřejňovat jak ve skupině Kouzlíme z/s přízí LOVESPUNning tak i na Instagramu nebo kdekoli jinde 🙂 Fotky hotových výrobků, se kterými se zařadíte do slosování a vznikne vám tím šance na výhru, posílejte na email kal@lovespunning.cz. Na každý přijatý email budu posílat potvrzení, že jsem jej obdržela, pokud vám nedorazí, neváhejte a bombardujte mě jinými kanály.. Ona ani ta technika není 100%-ní.

 

A kdo jste dočetl až sem, tak na vás čeká další nabídka a tou jsou sety poskládané speciálně pro tento šátek.

Co všechno obsahuje 1 set? 

  • 2x 100g/400m přadýnka 100% merina
  • kód na návod na šátek Lascaux na Ravelry zdarma (pokud nemáte účet na Ravelry, pošlu Vám návod do emailu, stačí napsat)
  • poštovné Zásilkovnou zdarma (případně sleva 59Kč na jiné dopravce) – nutno zadat v závěru objednávky kupon “lascaux”, poté se poštovné odečte.

Celý tento balíček vás bude stát pouhých 790Kč (původní cena 1009Kč) – v pokladně zadejte kupón “lascaux” a odečte se Vám sleva na poštovné.

Pokud by vám padla do oka jiná barevná kombinace, než jsem nakombinovala v setech, tak přadýnka objednejte samostatně a do objednávky to napište do poznámky a já vám objednávku upravím.

Ty z vás, kteří briošky neumíte nebo se jich nedejbože bojíte, tak jsme si připravily workshop v Praze v Café 1 v Holešovicích, kde se vás je pokusíme naučit, abyste se mohly zapojit a rozšířit své pletařské schopnosti. 🙂

Kdy? 23.4.2019 od 18,00hod

Kde? Cafe 1 – Veletržní palác v Holešovicích

Pro zájemkyně mohu donést přadýnka přímo na místo rovnou namotaná do klubíček 🙂

 

Těšíme se na vaši účast a to nejen na workshopu, ale i v našem KALu.

 

PS: Pokud doma přízi máte, tak máte možnost do 21.4. zakoupit návod na Ravelry s 30% slevou. K nákupu není potřeba žádný kód 😉

 

 

Napsat komentář