Dneškem bych Vám ráda představila výrobky firmy PartyLite, která letos slaví výročí 45let od založení. Svíčky i svícny jsou nejvyšší kvality a vyráběné tak, aby dokonale provoněly vaše domovy. 

Chtěla jsem  doplnit nabídku o nějaké super skvělé voňavé svíčky, protože která ženská by je nemilovala 🙂 Přemýšlela jsem, která značka by byla ta pravá, aby odpovídala kvalitou, zpracováním a byla i vstřícná k životnímu prostředí. Proto padla volba na značku PartyLite.

Svíčky jsou vyráběné ze 100% parafínu. Pro výrobu se nepoužívají žádné živočišné tuky a díky tomu svíčka funguje jak má.. Rovnoměrně hoří a všechen vosk postupně vyhoří. Netvoří se žádné krátery ve vosku a když se vám podaří omylem vosk rozlít nebo se dokonce horkým voskem polít, tak nehrozí riziko popálenin nebo mastných skvrn. Jakmile Vám svíčka vyhoří, zůstane vám krásná sklenička, kterou můžete dál využít.

Trojknotá svíčka Signature s vůní pivoňky. Doba hoření 24-45hodin. Cena 599Kč

Firma PartyLite při výrobě dbá na to, aby svíčky fungovaly jak mají, nezatěžovaly životní prostředí a byly i zdravotně nezávadné. Všechny použité parfemace jsou přírodního charakteru a proto se můžete těšit z nádherných vonných kompozic, které mnohdy pomáhají dotvářet nejvyhlášenější parfemářské domy. Chvilku po zapálení budete mít provoněný celý byt. 🙂

Svíčky jsou vyráběny v různých provedeních:

Všem známé svíčky tzv.“čajovky”. Dotváří příjemnou atmosféru a mihotavé plamínky jsou příjemné pro relaxaci. Kalíšky jsou z umělé hmoty a mají “nožičky” pro lepší proudění vzduchu i pod svíčkou. Vše je dotažené do posledního detailu. U čajovek ale nepočítejte s intenzivní vůní. Na provonění místnosti je potřeba zapálit společně cca 3ks čajových svíček. Čajové svíčky hoří cca 4-6hodin, balení obsahuje 12ks a stojí 185Kč.

 

Já osobně mám moc ráda svíčky “votivky”. Tyto svíčky potřebují být při hoření ve svícínku, protože se v průběhu spalování úplně rozpustí a vosk pomalu “odhořívá”. Místnost provoní bez problémů i jedna votivka. Hoří cca 8-11hodin. V balení je 6 kousků a cena je stejná jako u čajovek – 185Kč.

Další svíčka z nabídky je skleněný soudeček. To už je pořádná svíčka, která vydrží bez problémů hořet několik večerů a provoní velké prostory, v hodinách to je cca 40-60hodin. U soudečků je potřeba je nechat hořet tak dlouho, aby se vosk rozpustil po celé ploše. aby nedošlo k tomu, že svíčka bude hořet nerovnoměrně a krátkým hořením by se mohly začít tvořit “krátery”. Po vyhoření vám zůstane sklenička, kterou můžete použít k jiným účelům. Tyto svíčky jsou za 449Kč.

Trojknoté soudečky jsou ještě větčí než jednoknoté soudečky. Jak již název napovídá, tak se jedná o svíčku se třemi knoty, které musíte zapálit najednou. Svíčka hoří cca 25-45hodin a po vyhoření vám taktéž zůstane krásná skleněná nádobka. U tohoto svíčkového “děla” snad ani nemusím zmiňovat intenzitu vůně. Ta provoní snad i mrakodrap 🙂 Cena za tento skvost je 599Kč.

V nabídce nesmí chybět ani vosky do aromalampy Scent Plus. Ocení je zejména ty z vás, které doma nemůžete mít z různých bezpečnostních důvodů hořící svíčky (děti, zvířata…). Kolečko obsahuje 9 dílků, které postupně vkládáte do aromalampy, kde se po zapnutí rozpustí a provoní vám byt. Vůně vydrží několik hodin. Pro celé kolečko se uvádí doba 60hodin. Vůně mezi sebou můžete i mísit přidáním různých dílků najednou. Ovšem na jednu dávku se do aromalampy doporučují maximálně 3kousky. Jakmile vám vosk v aromalampě vyvoní, tak vosk můžete bezstarostně použít třeba právě na parafínový zábal 😉 Cena za kolečko je 255Kč.

Součástí nabídky firmy PartyLite jsou i nádherné svícny, které se průběžně mění a firma tím reaguje na současné módní trendy.

 

Svíčky i svícny bývají pravidelně v akčních nabídkách, které mají různou dobu trvání, takže mnohdy je nutné být ostražitá a obratem objednávat, aby se zboží nevyprodalo nebo akce neskončila. A bývají velmi lákavé. Tento víkend je například na náhradní náplně do aromalamp Scent Plus.

 

Bohužel filozofie firmy zakazuje prodej v e-shopu, proto budu veškeré svíčky a svícny nabízet na své facebookové stránce nebo při osobním setkání.

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář